Prosím, povolte JavaScript, jinak formulář nebude pracovat korektně

Ze statistik hodnocení našich kurzů vyplývá, že 98 % našich zákazníků je s našimi kurzy velmi spokojeno a hodnotí je lépe než dobře!
Statistické údaje byly čerpány z 1 357 hodnocení našich kurzů z období od 16. 10. 2020 do 16. 10. 2021, které nám dobrovolně poskytli jejich účastníci.

Jaromír Pokluda
kurz: Správa Microsoft Exchange Serveru - , lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 4. 6. 2021
Výborná komunikace
Aleš Sehnal
kurz: Správa Microsoft Exchange Serveru - , lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 4. 6. 2021
Již druhé školení s p. Maláčem a opět maximální spokojenost :)

JAK NÁS HODNOTÍTE

Maximálně 200 nejnovějších vybraných hodnocení
odběr novinek nicom

NICOM, a. s. je autorizovaným školicím střediskem firmy Microsoft již od roku 1995. Jako jedna z mála společností v České republice disponujeme certifikací Microsoft Silver Learning Partner. Nabízíme autorizovaná školení Microsoft produktů, tzv. MOC (Microsoft Official Course). Výuka je vedena Microsoft certifikovanými trenéry (MCT) v prostředí moderních učeben. Kurzy jsou pořádány pouze u autorizovaných vzdělávacích středisek, která musí splňovat přísné směrnice stanovené společností Microsoft. Tyto směrnice určují maximální počet účastníků kurzu, odpovídající studijní materiály, technické vybavení učeben a garantují didaktickou a technickou způsobilost trenérů certifikovaných Microsoftem. A teď to řekneme jednoduše, pokud hledáte školení pro „ajťáka“, tak jste na správném místě :-)