Prosím, povolte JavaScript, jinak formulář nebude pracovat korektně

Ze statistik hodnocení našich kurzů vyplývá, že 96 % našich zákazníků je s našimi kurzy velmi spokojeno a hodnotí je lépe než dobře!
Statistické údaje byly čerpány z 2 703 hodnocení našich kurzů z období od 30. 5. 2019 do 30. 5. 2020, které nám dobrovolně poskytli jejich účastníci.

Denis Kafka
kurz: 20410: Windows Server 2012 – instalace a konfigura, lektor: Ing. Lubomír Ošmera, datum hodnocení: 31. 1. 2020
Lektor byl skvěly, vše dobře vysvětlil.
Kurz byl velmí přijemný, vše jsme probirali teoretický i praktický. Děkuji i Paní Ředitelce za vynikající domluvu.

JAK NÁS HODNOTÍTE

Maximálně 200 nejnovějších vybraných hodnocení
odběr novinek nicom

NICOM, a. s. je autorizovaným školicím střediskem firmy Microsoft již od roku 1995. Jako jedna z mála společností v České republice disponujeme certifikací Microsoft Silver Learning Partner. Nabízíme autorizovaná školení Microsoft produktů, tzv. MOC (Microsoft Official Course). Výuka je vedena Microsoft certifikovanými trenéry (MCT) v prostředí moderních učeben. Kurzy jsou pořádány pouze u autorizovaných vzdělávacích středisek, která musí splňovat přísné směrnice stanovené společností Microsoft. Tyto směrnice určují maximální počet účastníků kurzu, odpovídající studijní materiály, technické vybavení učeben a garantují didaktickou a technickou způsobilost trenérů certifikovaných Microsoftem. A teď to řekneme jednoduše, pokud hledáte školení pro „ajťáka“, tak jste na správném místě :-)