Prosím, povolte JavaScript, jinak formulář nebude pracovat korektně

Ze statistik hodnocení našich kurzů vyplývá, že 96 % našich zákazníků je s našimi kurzy velmi spokojeno a hodnotí je lépe než dobře!
Statistické údaje byly čerpány z 3 700 hodnocení našich kurzů z období od 24. 10. 2018 do 24. 10. 2019, které nám dobrovolně poskytli jejich účastníci.

Zdeněk Jurák
kurz: 10967: WINDOWS SERVER - základy infrastruktury, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 27. 9. 2019
Velmi příjemné vystupování a očividě výborná znalost tématiky.
Typ kurzu jsem vybíral na stránkách autocontu. Kolegyně Václavíková pak poptávala alternativy a z nich jsem vybral Vaší společnost. Rádi se k Vám vrátíme :-)

JAK NÁS HODNOTÍTE

Maximálně 200 nejnovějších vybraných hodnocení
odběr novinek nicom

NICOM, a. s. je autorizovaným školicím střediskem firmy Microsoft již od roku 1995. Jako jedna z mála společností v České republice disponujeme certifikací Microsoft Silver Learning Partner. Nabízíme autorizovaná školení Microsoft produktů, tzv. MOC (Microsoft Official Course). Výuka je vedena Microsoft certifikovanými trenéry (MCT) v prostředí moderních učeben. Kurzy jsou pořádány pouze u autorizovaných vzdělávacích středisek, která musí splňovat přísné směrnice stanovené společností Microsoft. Tyto směrnice určují maximální počet účastníků kurzu, odpovídající studijní materiály, technické vybavení učeben a garantují didaktickou a technickou způsobilost trenérů certifikovaných Microsoftem. A teď to řekneme jednoduše, pokud hledáte školení pro „ajťáka“, tak jste na správném místě :-)