DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Možnosti financování kurzů

Potřebujete proškolit zaměstnance? Víte o tom, že můžete mít hrazeno firemní školení až z 85 % díky výzvě POVEZ II?

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

Platba kurzovného

  • Pro zajištění účasti v kurzu je nutné uhradit kurzovné bez zbytečného prodlení předem, a to formou zvolenou při vyplňování objednávky, tedy buď bankovním převodem, anebo v hotovosti.
  • Platba kurzovného musí být připsána na bankovní účet nebo zaplacena v hotovosti do pokladny společnosti NICOM, a. s. nejpozději 1 den před termínem zahájení kurzu.
  • Jiný termín a způsob úhrady může být realizován jedině po dohodě s obchodním oddělením.

 

Převod na účet

  • platba musí být zaslána na účet prodávajícího do 10 kalendářních dnů od objednání kurzu a připsána na účet Prodávajícího nejpozději 1 kalendářní den před začátkem školení (není-li domluveno jinak)

 

V hotovosti

  • platba musí být provedena do 7 kalendářních dnů od objednání školení nejpozději 1 kalendářní den před začátkem školení (není-li domluveno jinak) 

 

Platební kartou

  •  platba musí být provedena minimálně 1 kalendářní den před začátkem školení

 

Dárkovým poukazem

  • číslo dárkového poukazu musí být uvedeno do poznámky k objednávce

POVEZ II – možnost financování školení pro firmy

 

odběr novinek nicom

NICOM, a. s. je autorizovaným školicím střediskem firmy Microsoft již od roku 1995. Jako jedna z mála společností v České republice disponujeme certifikací Microsoft Silver Learning Partner. Nabízíme autorizovaná školení Microsoft produktů, tzv. MOC (Microsoft Official Course). Výuka je vedena Microsoft certifikovanými trenéry (MCT) v prostředí moderních učeben. Kurzy jsou pořádány pouze u autorizovaných vzdělávacích středisek, která musí splňovat přísné směrnice stanovené společností Microsoft. Tyto směrnice určují maximální počet účastníků kurzu, odpovídající studijní materiály, technické vybavení učeben a garantují didaktickou a technickou způsobilost trenérů certifikovaných Microsoftem. A teď to řekneme jednoduše, pokud hledáte školení pro „ajťáka“, tak jste na správném místě :-)