DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Ing. Luboš Maláč

Ing. Luboš Maláč

Vedoucí vzdělávání, garant Microsoft kurzů

Martina Cucová (100%)

Měla jsem obavy, zda se mi nebude stávat, že nebudu stíhat sledovat, nebo něco nepochytím, ale to se nestalo ani jednou, musím říct, že možnost výuky online vůbec nesnižuje kvalitu, naopak pro mě velmi pohodlné

Ing.arch. Markéta Diakovová (100%)

Ing. Maláč byl super, ochotný, usměvavý, velmi příjemný a vždy ochotný pomoct. Moc děkuji.

Hana Rolníková (100%)

Kultivovaný vzhled i vystupování, srozumitelné vyjadřování, dobrá úroveň znalostí.

Sara Schweizer (98%)

Michaela Burianová (100%)

Lektor byl moc fajn a byl schopen udržet pozornost a spoustu zajímavých vedlejších informací i moc příjemně přednášené téma. Byla jsme velice spokojená.

Dagmar Martínková (100%)

Excelent!

anonym (79%)

Lektor je dobrý, jen mi tentokrát přišlo, že často ukazoval jak něco udělat a pak řekl, ale dá se to udělat jednodušeji a teprve pak vlastně ukázal tu správnou cestu.. za mne dost ztráta času a ocenila bych více rovnou jít na to správnou cestou. zvolený postup chápu u začátečníku, pro pochopení vazeb a možností, ale u těch pokročilých už mi to přijde zbytečné.

Kateřina Kramářová (98%)

S kurzem jsem byla velmi spokojená. Chválím import cvičných dat z databáze - na kurzu Excel pro mírně pokročilé jsme si "data" vymýšleli, což bylo zdlouhavé.

Táňa Hlaváčková (100%)

Výkon pana lektora byl opravdu mimořádný, dokáže vše vysvětlit, zodpovědět všechny dotazy a operativně měnit směr výuky dle potřeb účastníků. Navíc je pan lektor vtipný, takže jsem se v průběhu kurzu často pobavila :-)

Silvie Rampouchová (77%)

Lektor má příjemné vystupování a určitě i potenciál vést kurzy výborně. Nicméně chyběla mi větší interaktivita - dotazy, jestli se účastníkům daří aplikovat získané poznatky v Excelu, menší úkoly pro účastníky na prověření porozumění, výklad pomaleji a krok za krokem, pokud má někdo potíže, tak jejich vyřešení. Kurz byl veden převážně přednáškovým stylem, málo zaměřený na hlubší pochopení a dobré zvládnutí ovládání vysvětlované látky. Velmi náročné na pozornost. Méně je někdy více. Tedy méně teorie, více praxe.

Monika Kellnerová (92%)

S panem lektorem jsem se setkala už při dřívějších kurzech a mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Co se excel týče, tak má obrovské znalosti. Umí kurz přizpůsobit účastníkům. A rád poradí a pomůže. Kurz byl "nadupaný" od první do poslední minuty a s vhodně naplánovanými přestávkami. Také moc děkuji za poskytnutí výukového materiálu a "výtvoru" , se kterým jsme na kurzu pracovali. Jsou hodně pomocné, když se někdy ztratím při vytváření vlastních tabulek. Pan lektor umí nastolit příjemnou a pohodovou atmosféru.

Martin Metzner (100%)

Jako vždy to bylo výborné a opět jsem se hodně dozvěděl. Teoreticky si dokáži představit, že bychom neřešili starší cesty pro výpočty, ale chápu, že každá cesta si najde svého příznivce a né vždy je k dispozici OFFICE 365. Takže super.

Zakwan Jalout (100%)

velice šikovně a chytré

Andrea Vybíralová (100%)

Ráda bych poděkovala panu Ing. Maláčovi za jeho trpělivost a nadšení.

Miroslav Fiala (100%)

přínosný kurz.

Ing. Klára Valdová (98%)

Děkujeme :)

Mgr. Dorota Egerlová (96%)

Oceňuji intuitivní vedení kurzu, kdy lektor nechá účastníky dojít do určité fáze nastavení programu, které však není vyhovující pro další práci (nevede k požadovaným výsledkům, což nezkušený uživatel nepozná) a pak mu ukáže elegantnější a účinnější řešení z této slepé uličky, viz. např. úpravy "normálního stylu", které následně působí řadu vedlejších potíží. Tento způsob výuky vnímám jako daleko efektivnější a přínosnější než "nasměrování přímo" na požadované řešení a děkuji za něj.

Petra Císařová (79%)

Dobře reprezentující školitel. Velká snaha vyhovět. Profesionální vystupování, jen bych maličko vytkla, že se často zacyklil u nepodstatných věcí a pozornost byla výrazně snížena. Spoustu věcí mohl mít připraveno předem - dopisování komunikace, jako názorných příkladů před námi bylo strašně zdlouhavé a nudné. Dále mi chyběly skripta k tématu. V Praze na exelu jsme je dostali. Jinak vše v pohodě.

Jana Křížková (100%)

Skvělý přístup, vše vysvětleno na praktických případech.

Filip Krejčík (100%)

Pán lektor bol vynikajúci. Absolvoval som už niekoľko excel školení a tento kurz s týmto pánom lektorom bol suverénne najlepší. Okrem klasiky, kde nás učil jednotlivé časti, dokázal veľmi umne vysvetliť a objasniť dôvody prečo to tak robí a aké sú v tom výhody a výborne to poukazovalo na moje nedostatky, na ktorých môžem ďalej pracovať a zlepšovať svoju prácu s excelom. Takže celkový kurz hodnotím veľmi pozitívne a dal mi naozaj veľa.

Lucie Pajurková (96%)

LEKTOR SE OSOBNĚ VĚNOVAL KAŽDÉMU JEDNOTLIVCI, PERFEKTNÍ

Ing. Dagmar navrátilová (92%)

Pohodové školení, i přes náročnost tématu se mi podařilo udržet pozornost téměř po celou dobu školení. Prezenční forma výuky mi vyhovovala. Navazující školení bude řešit naše kolegyně.

Ing. Táňa Hlaváčková (98%)

Pan lektor byl podle mého názoru naprosto profesionální. Dokázal reagovat na změny, které v průběhu školení nastaly (hybridní forma výuky místo prezenční), každý dotaz dokázal zodpovědět a bylo vidět, že ho školené téma velmi zajímá, že je to jeho koníček. Je zajímavé, že si pamatuje, ve které verzi excelu daná funkce byla nahrazena jinou, nebo v jakém roce se daná fce objevila - to je skutečně obdivuhodná paměť :-) Jeho přednes a forma školení byla velmi poutavá, dokázal posluchače zaujmout a jeho vystupování bylo velmi příjemné a motivující k tomu, si probírané věci ihned vyzkoušet na pc. Poslední věc, která mě ihned zaujala a která až tolik s výše uvedenými parametry nesouvisí, je to, že byl pan lektor pěkně oblečený. Vzít si na seminář společenský oblek (a vydržet v něm i druhý den), to svědčí o maximální profesionalitě a smyslu pro detail - stejně tak vnímám i MS Excel :)

anonym (96%)

Více vyjít z profese účastníků a jejich potřeb

anonym (100%)

příjemný a šikovný borec. Jen tak dál ;)

anonym (100%)

Vynikající lektor !!

anonym (94%)

Lektor uměl hezky vysvětlit, občas jsme se zasekli, ale celkově kurz splnil očekávání

Václav Sotolář (90%)

Super přístup, nechoval se nadřazeně a povýšeně. Profesionalita byla znát.

Ing. Michal Děták (100%)

Pouze chválím.

Robert Tekula (100%)

Super !

Dominika Mikešová (100%)

Pan Maláč byl naprosto skvělý, hned na začátku jsem ho upozornila, že s počítačem nejsem velký kamarád, a fascinovalo mne, že mi vysvětlil vše i třeba o historii Microsoftu a postupně procházel jednotlivá tlačítka :) :) teším se na další kurz.

Mgr. Jan Machyán (100%)

Pana lektora musím pochválit. Klidný přednes, zopakuje věci, když je potřeba atd. S panem lektorem nebyl problém.

Eva Augustová (100%)

Srozumitelný, systematický výklad, velmi příjemné školení.

Michal Horák (96%)

Moc oceňuji poradenství s problémy po skončení kurzu. Děkuji

Oldřich Hrabčík (100%)

Opravdu zkušený vyučující s velkým přehledem o problematice.

Marie Vejrostová (100%)

Skvělý lektor!

Dominik Kutálek (100%)

Lektor všechno vysvětlil, i když to bylo moc složité pro mě.

Adam Goranov (100%)

Velké díky lektorovi Luboši Maláčovi za jeho čes a detailní vysvětlení kontingenčních tabulek a dalších zajímavostí v Excelu.

Ing. Martin Šroubek, MBA (98%)

Srozumitelné, výstižné.

Daniela Švédová (100%)

Jednoduše super!

Andrea Sabelová (100%)

pan Ing. Luboš Maláč byl příjemný, velmi ochotný odpovědět na naše otázky

Monika Juroszková (100%)

Školiteľ pán Maláč bol veľmi príjemný, zrozumiteľný, ľudský a ochotný.

David Lábr (98%)

Nela Voráčková (98%)

klidný a trpělivý výklad vše bylo srozumitelné

Ladislav Plot (98%)

Spokojenost, jen tak dál ;)

Kateřina Vojtková (100%)

Pana lektora moc chválím. Na stejném kurzu včetně pokročilosti už jsem jednou před cca 2 lety byla a vůbec nic mi to nedalo. Ale tektokrát pan lektor předčil všechna moje očekávání, naučila jsem se spoustu nových věcí. Vše vysvětloval jasně a ideální rychlostí. V případě dotazů mile a rád poradil.

Renata Bučková (100%)

Pan lektor se opravdu vyzná a s výkladem jsem byla spokojená.

Miloš Veselý (98%)

Příjemný projev, hluboké znalosti

Miroslav Hnila (98%)

musím pochválit pana lektora,,,dobře a přehledně nám vše ukázal a vysvětlil

Jaromír Pokluda (100%)

Výborná komunikace

Aleš Sehnal (100%)

Již druhé školení s p. Maláčem a opět maximální spokojenost :)

Jaroslava Hančová (100%)

DĚKUJEME.

Lucia Smolčáková (100%)

Ďakujeme :)

Ing. Petr Rychlý (100%)

Děkuji, bylo to přínosné.

Marek Tománek (96%)

Ještě jednou děkuji.

Alena Dlouhá (100%)

Lektor mi velmi pomohl s řešením jednoho pracovního problému.

Jiří Doubek (100%)

Lektor je fakt odborník. Je vidět, že neumí jen to, co učí, ale mnohem víc.

Alena Dlouhá (100%)

Velmi vstřícný přístup, moje dotazy byly zodpovězeny i po výuce v pátek odpoledne.

Radmila Hamrová, Ing. (100%)

Ing. Maláč má profesionální přístup. Je zkušený, trpělivý a dokáže svoje znalosti výborně předat posluchačům. Určitě bych se s ním ráda setkala na nějakém dalším IT školení.

Mgr. Dagmar Dobšíková (98%)

Dobrý den, školení bylo výborně vedené a umožnilo mi jako začátečníkovi se zorientovat v dané problematice. Za mě SKVĚLÉ

Mgr. Irena Šalamounová (94%)

Pan lektor byl velmi ochotný při prezentaci směrem ke kolektivu začátečníků, snažil se každý dotaz vysvětlit a pomoci nám. Pohodový seminář, díky!

anonym (83%)

Lektor se i přes všechno snažil a na případné dotazy hned reagoval. Nevím, jestli zanal předem, koho školí.

Jan Kykal (94%)

Tomáš Gillar (100%)

Libí se mi celková příprava ukázka na srozumitelných datech.

Petr Janíček (100%)

Skvělé, doporučuji všem....dozvíte se více než čekáte... :-)

Štěpán Pantlík (100%)

Dobrý lektor, odpovídající tempo, praktické příklady, za mě skvělé.

Petr Janíček (100%)

Skvělé, doporučuji všem....dozvíte se více než čekáte... :-)

Ing. Radmila Hamrová (100%)

Ing. Maláč je výborný lektor - umí dobře vysvětlovat, je zkušený a trpělivý. Určitě bych měla zájem o stejného lektora - i na semináři 10. - 11.12.2020-Microsoft Word pro pokročilé.

Mgr. Markéta Marková (100%)

David Marecky (100%)

velmi dobré

Václav Král (100%)

Jen tak dál, skvělá práce. Pokud jsme narazili na méně častou věc, lektor ji dohledal a doplnil informace

Roman Novák (100%)

Nadprůměrný

Ondřej Koucký (100%)

p. Maláč byl vstřícný a hlavně tolerantní, děkujeme.

Tomáš Kopřiva (100%)

Pán rozhodně ví co děla. Sám školím pracovníky ve výrobě a vím, že vysvětlit a nepřeskakovat na různé témata je občas složité. Lektor to měl a na výbornou.

anonym (100%)

Pan Maláč skvěle vedl kurz i přesto, že musel probíhat online a vše bylo jasné a srozumitelné.

Pavel Brzobohatý (100%)

anonym (98%)

Velmi příjemné dva dny, šlo vidět, že lektor se vyzná a rád poradí.

Lukáš Dudek (100%)

Užitečné a zábavné zároveň

Kateřina Bělešová (100%)

Za mě naprostá spokojenost, lektor má výborné znalosti, byl ochotný odpovědět i na otázky po skončení kurzu.

Milan Stezka (100%)

jasná komunikace, přehledný způsob práce, výborná návaznost témat, sdělování vhodných "vychytávek"

anonym (100%)

Pan ing.Maláč je prostě jednička.

Mgr. Edita Sýkorová (100%)

:-))))

anonym (100%)

Výborný lektor, skvělé tempo, děkuji.

Mgr. Ilona Musilová (100%)

Skvělé, naprosto vyhovující tempo :-)

Mgr. Alena Šustová (100%)

Pan inženýr Maláč je opravdový specialista.

Mgr. Miluše Skácelová (100%)

Pan lektor Maláč je opravdu kapacita a hlavně umí předat znalosti ostatním. Mezi učiteli IKT opravdu světlá výjimka.

anonym (92%)

Marian Visingr (100%)

Již předchozí vynikající zkušenost s lektorem. Výborná komunikace, projev a znalosti. Zodpovězení veškerých dotazů.

Dana Kotrsová (100%)

začátek kurzu trochu pozvolnější než jsem očekávala, ale vše se stihlo a dozvěděla jsem se vše potřebné. Moc děkuji :)

Radim Vítek (92%)

Kurz splnil mé očekávání. Kurz bych doporučil i začátečníkům, jelikož lektor je schopný vše jednoduše vysvětlit.

Tomáš Slovák (96%)

skvělý a velmi pozitivní (ochotný) přístup pana lektora

Petr Paníček (88%)

občas jsme ztráceli čas u lehkých věcí

Jan Flídr (96%)

Iva Horáčková (79%)

Vše ok chvílemi jsem měla pocit že se něco vysvětluje zbytečně složitě.

Kateřina Koudelková (100%)

Bez výhrad :), určitě s námi měl velkou trpělivost.

Marek Polášek (96%)

Miroslav Slezák (100%)

Výborne, dakujem

Jiří Růžička (100%)

Děkuji, vše na výbornou!

Helena Andrýsková (100%)

Pan Maláč byl skvělý jako vždy. :)

Mgr. Aleš Stupka (100%)

šel bych i na jiný kurz s tímto lektorem

Ondřej Machacek (100%)

Jsem spokojen

Alena Valová (79%)

Lepší time management by neuškodil, ale látky je spousta a je složité všechno probrat v tak krátkém čase. Za mě super kurz, jen tak dál :)

Jana Hanáková (100%)

anonym (96%)

Palec nahoru

Marcela Bláhová (100%)

Oba lektoři byli velice příjemní ,dobře připraveni a měli značné znalosti k danému tématu školení

Miloš Zapletal (83%)

Bez výhrad, určený čas využitý na maximum

Daniel Juráš (100%)

Výborná organizace, předání dostatečných informací a znalostí. Dobrá komunikace a vstřícnost. Díky

Kamil Axman (83%)

Opravdu dokonalá znalost systémů u obou lektorů.

anonym (96%)

Velice trpělivý a ochotný pán. Vše detailně vysvětlil, na dotazy reagoval téměř okamžitě a vyřešil snad každý dotaz / problém.

Petr Král (100%)

Výborná práce

Milan Klingr (96%)

Skvělé

Ing. Kristýna Pouchlá (100%)

Oceňuji praktické ukázky a trpělivost při výkladu.

Alexandr Makai (100%)

Naprosto dokonalý, výborný projev se zaujetím na studenta.

Zdeněk Fribert (96%)

Lektor super, pozitivní... vše dostatečně a srozumitelně vysvětlil

Aleksandar Alačkov (100%)

vše vyborné

Marcela Líbenská, DiS. (100%)

Skvěle podané informace a perfektní tipy na zrychlení práce

Marek Sedlák (100%)

Kurz na 100% splnil mé očekávání.

Daniel Kříž (92%)

Kurs osvěžil užitečné funkcionality pro elementární úkony i představení velmi šikovných strukturovaných tabulek. Doporučuji.

Petr Král (100%)

Ačkoli s hodnocením vypadám jako "Hujer", myslím to vážně, školení i práce lektora EXCELentní.

Jiří Růžička (100%)

srozumitelný výklad, rychlé odpovědi na otázky za mne O.K.

Marcela Mrózková (100%)

Velice vstřícný přístup. Děkuji.

David Hrstka (100%)

Díky, velmipřínosné

anonym (96%)

Bylo to fajn, díky :-)

Kateřina Bělešová (100%)

Není co dodat. Znalosti na výborné úrovni, stejně jako komunikační.

anonym (88%)

Lektor se skvěle vyrovnal s technickými obtížemi plynoucími z online školení.

Tuan Luong (100%)

S výukou lektora jsem byl spokojen. Látka byla zajímavým a názorným způsobem vysvětlena. Dotazy během výuky byly taktéž uspokojivě vysvětleny. Kurz doporučuji.

Michal Hošek (100%)

Trpělivý, profesionální

Jana Janková (100%)

Velmi oceňuji trpělivost a přístup pana Maláče. Absolvovala jsem kurzy i od jiných společností a tento byl zatím nejlepší. Obsah kurzu - pro mě samé nové věci, které mi rozhodně zjednoduší budoucí práci s daty a hlavně ušetřím spoustu času. Konečně jsem nahlédla do nástrojů excelu, které jsou mnohem efektivnější, inovativní a hlavně komplexní.

Štěpán Svoboda (100%)

Moc děkuji krásně a užitečně strávený den.

Milan Borský (88%)

Ester Chodová (96%)

vše super

Petr Patera (92%)

Příjemné chování, přehled a dobré porovnání k pochopení látky.

Helena Andrýsková (100%)

Velice příjemný a usměvavý lektor. Jde vidět, že ho práce baví. Vše dobře pochopitelně vysvětlil. Děkuji moc.

Ing. Vladimír Herškovič (75%)

Znalosti encyklopedické. RSPCT!

Mgr. Jana Demjanová (54%)

Znalosti na vysoké úrovni, ale chybí trochu více praxe, respektive přizpůsobit potřebám společnosti.

Mgr. Renata Bučková (96%)

Spokojenost.

Wiliam Matula, Mgr. (100%)

Som plne spokojny. Kurz splnil ocakavania. Vidiet ze lektor ma hlboku znalost problematiky. Dakujem

Jan Průša (100%)

perfektní

Vladimír Herškovič (100%)

odborník na slovo vzatý

Simona Kratochvílová (100%)

Romana Hejčová (96%)

Petra Francová (100%)

Bc. Ondřej Černý (96%)

Již podruhé s tímto Lektorem. Výborný.

Bc. Martin Ondrůj (100%)

Výborný lektor, umí poradit a byl vždy nápomocný v krizovějších situacích

Mgr. et Mgr. Jana Berčíková, DiS. (100%)

Trpělivý a ochotný

Denisa Liberoff (92%)

adekvátne tempo a detailnosť informácií

Lenka Krutilová (100%)

Zodpověděl všechny dotazy (i když jich nebylo mnoho), snažil se vyřešit veškeré aktuální problémy a poukázat na ně

Linda Slováčková, DiS. (100%)

Ing. Olga Honzíková (96%)

Richard Fleischhans (88%)

Pan lektor mne zaujal a rad bych pokracoval s dalsimi kurzy.

MVDr. Anna Zimová (100%)

Velmi dobré předávání informací

Michal Marhoun (100%)

Dokáže vysvětlit i složité věci tak aby to pochopil každý

Ota Zajíček (100%)

Profesionál na svém místě!!!!!

Yveta Prokopová (75%)

Velmi dobře znalosti a vystupování

Robert Zůvala (100%)

Výborný přístup, skvěle vysvětlené. Na všechny dotazy odpověděl a ukázal i grafy ve vba.

Jana Vacková, Ing. (100%)

velice příjemný, ochotný a trpělivý

Petr Procházka (100%)

Super.

Jiří Sedláček (100%)

Skvele znalosti napric problematikou. Super priklady z praxe.

Vladimír Petráš (100%)

dekuji za aktualni doplneni informaci pri vyuce a popis ovladani skilpipe. Skvela spoluprace!

Ing. Roman Čampula (79%)

Marian Visingr (100%)

Vyborny pristup. Perfektni zpusob komunikace. Konzultace provoznich zkusenosti.

Bc. Eva Hermanová (100%)

Skvělý jako vždy.

David Chobot (100%)

Kurz probíhal bez přítomnosti lektora (on demand)

Ing. Ondřej Grolig (100%)

Odborník!

Ing. Tomáš Krejčí (100%)

Profesionálové

anonym (88%)

anonym (100%)

Bez problému, orientovaný v oboru

Bc. Tereza Klečková (100%)

Umí podat látku pochopitelně a strukturovaně.

anonym (100%)

snadno pochopitelne, dobře vysvetlene, prakticke

Martin Mahdal (88%)

spokojen

Ivana Ludwigová (100%)

Jde vidět, že školení lektora baví, nápomocný.

Silvie Bočková (100%)

díky

Tomáš Gryžboň (92%)

Dal jsem hodnocení vynikající, i když jsem absoloval kurz online, tedy bez zjištění lektorových dovedností

Ing. Darina Travencová (100%)

Příjemné klidné vysvětlování daného problému. Plně jsem pochopila co vše se po mně chce a co přesně co znamená. Byla jsem velice spokojená.

anonym (100%)

Lektor bol veľmi príjemný, všetko pekne vysvetlil a vedeli sme sa aj dohodnúť, hodnotím kladne. :)

Ing. Jiří Holub (100%)

Příjemný, rychle reagovával na dotazy. Plná spokojenost.

Markéta Koždoňová (100%)

Pan Maláč je prostě boží! Skvělý výklad, dokáže zaujmout a naučit.

Martin Metzner (100%)

super, jako vždy

David Chobot (100%)

Lektor s profesionálním přístupem a bohatými znalostmi nejen v oblasti teorie ale také praxe.

Bc. Eva Andrášová (100%)

Pan Maláč byl vynikající, předával informace velmi srozumitelně, věnoval se našim dotazům velmi ochotně.

Zbyněk Zukal (100%)

Bezva, dozvedel jsem se vse co potrebuji.

Michal Moravec (100%)

Lektor měl výborný přednes, dozvěděl jsem se plno zajímavých informací. Bylo to super školení.

Ing. Dušan Zošiak (100%)

Kurzy absolvujem pravidelne s velkou spokojnostou

Soňa Krajplová (100%)

S trpělivostí vše vysvětleno, jsem spokojena.

Miroslava Blaschová (100%)

Vše srozumitelně vysvětleno.

Barbora Unucková (100%)

Sympatický lektor s příjemný hlasem, dobrou gestikulací a srozumitelným výkladem.

Martin Záborský (96%)

Profesionální přístup Lektora. Obrovská znalost programu a problematiky.

Jana Pinčiarová (100%)

trpělivý

Martin Chromeček (96%)

Výborné znalosti, dobrý přednes a ukázka příkladů, ochota pomoci.

Robin Sadowy (96%)

Perfektní znalosti Umění vysvětlit tématiku

Jiří Housa (92%)

Výborný výklad, ochotný doplnit a zodpovědět dotazy

Robin Sadowy (100%)

lektor perfektní srozumitelné vysvětlování maximální přehled v problematice bez výhrad

Petra Mottlová (100%)

Skvělý způsob vysvětlení odborných věcí neodborníkům :-)

Sanyam Beenessreesingh (92%)

Dekuji, velmi poucne a zajimave

Ivo Žaloudek (100%)

Tempo školení bylo akorát, nebyl problém vše sledovat a přitom se člověk nenudil. Pan inženýr svým výkladem dokázal zaujmout.

Eva Mrkývková (100%)

Operativně jsme si mohli stanovit oblasti školení.

Ing. Michaela Hanáková (100%)

Výborná lekce, děkuji za vstřícné zodpovězení otázek i po limitu kurzu.

Lucie Šimíková (88%)

Příjemný

Vendula Looselex (58%)

Velká znalost, místy příliš rychlé tempo.

Milan Křetinský (79%)

nemám výhrady

Jozef Valko (71%)

Bez problému.

Ing. Pavel Plášil (100%)

Neveril jsem, ze je mozne predat tolik informaci během tri dnu. Bal jsem se, ze budu za tri dny zahlcen informacemi, ale myslim, ze obsah kurzu byl vyvazeny.

Bc. Ondřej Černý (96%)

Programováni vysvětluje jednoduše a nezatěžoval nás ničím co pro nás nemělo význam.

Ing. Lucie Vyskočilová (100%)

Dozvěděl jsem se naprosto vše, co jsem chtěla

anonym (54%)

Dalo se to.

Petra Gottvaldová (96%)

spokojenost

anonym (79%)

školení bylo velmi přínosné, lektoři výborní

Tomáš Štroblík (100%)

velmi dobré

Pavel Kudlička (75%)

Marcela Kramářová (96%)

vtipný, příjemný (oba pánové), OCHOTNÍ

David Pittner (96%)

Ode mě - žádná výtka. Vše skvělé.

Mgr. Bohdana Jedličková (96%)

David Brázda (100%)

Maximální spokojenost vše jsem pochopil v podstatě jsem si odnesl víc než jsem původně čekal asi netřeba dalších slov.

Pavel Toman (100%)

velmi plynulý přednes, názorné ukázky, trpělivý

Martin Metzner (100%)

Jako vždy super

Šárka Vašíková (96%)

přínosné školení, děkuji

Jan Vyškovský (88%)

vynikající

Jakub Jurášek (83%)

Super výklad. Občas by se mohly jednoduché/opakované věci zrychlit.

Jitka Skalická (100%)

David Novák (100%)

výborné znalosti, výborně vysvětlené

Lucie Smejkalová (100%)

ochotný, skvělý výklad, praktické ukázky

Denisa Guarguir (92%)

Super, děkuji.

Michal Kunovský (79%)

spokojenost

Ing. Marek Mihola (100%)

Velmi se mi líbilo, jak byl p.Maláč schopen reagovat na dotazy, ochotně ukázal co jsem potřeboval zjistit, co nešlo apod. Vzhledem k tomu, že jsme byli pouze 2 účastníci, možná že by po vzájemné domluvě šly některé pasáže urychlit a věnovat se jiným více. To ale nic nemění na velmi dobré kvalitě přednesu a vedení kurzu.

Mgr. Ing. Václav Dvořan (96%)

Doufám, že se mi podaří navštívit i další úroveň kurzu.

Ambrož Petr (75%)

Šárka Fritscheová (100%)

znalý, milý

Ladislav Hellmayer, Ing. (79%)

Osobně bych uvítal rychlejší tempo kurzu a nižší míru opisování problémů, které zabírá čas (v průběhu kterého by bylo možné vysvětlovat podrobněji odbornější tématiku). Celkově byl lektor ale velmi ochotný a nápomocný.

Iva Večeřová (92%)

spokojená, co jsem potřebovala vysvětlil

Eva Hrnčárková, Ing. (100%)

Skvěle strukturovaný výklad zaměřený na praktické využití. Kurz mě velmi bavil a přinesl mi velké množství nových poznatků a otevřel cestu k nástrojům, o kterých jsem neměla ani tušení. Děkuji

Monika Jánová (100%)

děkuji

Lukáš Musil (100%)

Kurz předčil očekávání. Obsah i úroveň prezentace vynikající.

Jana Nosková (96%)

OK, vše v pořádku

Eva Fajtová (100%)

velmi profesionální výklad

Mgr. Ing. Veronika Chamulová (100%)

Ďakujem za veľmi prínosné školenie, pán lektor na vysokej úrovni, školenie hodnotím jako veľmi prospešné :)

Libor Hujo (96%)

Maximální spokojenost

Petr Dvorský (79%)

velmi dobrý, jsem spokojen

Alena Slučiková (79%)

srozumitelný výklad

Lukáš Eichner (96%)

výborná znalost lektora v Excelu

Radka Jarošková (100%)

Výuka mě zaujala, přínosné pro praxi.

Tomáš Sauer (100%)

Srozumitelné a jednoduché.

Michal Váňa (92%)

Netřeba komentovat. Vše OK.

Radka Bartošová (96%)

super, jeden z nejlepších lektorů

Adam Coufal (100%)

Skvělé tempo výkladu. Dobrá srozumitelnost.

Ing. Jarmila Kobzová (100%)

Výborně vedený kurz.

Bc. Kristína Lašáková (100%)

Díky všem novým informacím bude teď můj pracovní život o dost lehčí! Opravdu mockrát děkuji za všechny informace. Kurz plně splnil moje očekávání!

Ing. Kristína Ivanová (88%)

Ing. Lucie Šustková (96%)

Dobré podklady a vysvětlení aktuálně řešeného tématu, vše mělo hlavu a patu, bylo srozumitelné...

Jan Novák (100%)

super

Radim Striegler (100%)

spokojenost

Ondřej Gogolín (96%)

profesionální přístup

Petr Neuwirth (96%)

lektor je odborně na vysoké úrovni a na kurz byl připraven

Dominika Mikšová (100%)

dokázal udržet pozornost a vysvětlení bylo velmi jasné

Ondřej Axmann (100%)

Pan Maláč měl skvěle připravené školení. Postupoval velmi názorně od jednoduššího ke složitému, výklad měl promyšlený a postup vyváženě rychlý. Byl pohotový v zodpovídání dotazů. Kurz mi názorně ukázal velké možnosti objektového programování. Je to pro mě velmi dobrý začátek. Děkuji.

Václav Pechek (100%)

Výborné vysvětlení Property Get/Let - dobře uvedena úvodní situace k tomu, abychom pochopili proč je to potřeba.

Roman Vlk (100%)

Zatím nejlepší kurz na kterém jsem byl. Velmi mi pomohl si vše ujasnit a pochopit objektové programování. Děkuji

Lenka Krčmářová (100%)

velice příjemný, dobře organizovaný

Michal Klinovský (96%)

spokojenost

Jiří Baxa (92%)

příjemné vystupování

Robert Helar (100%)

velmi příjemné vystupování

Ivo Žaloudek (100%)

Pan Maláč dokázal zaujmout a udržet pozornost po celou dobu kurzu.

Pavel Papež (100%)

Výborný přístup

Ing. Petr Martinek (100%)

Chtěl bych to umět jako pan Lektor :-). Díky

Ing. Martin Čepička (96%)

Slyšel a viděl jsem zde to co jsem očekával. Díky

anonym (96%)

Lektor probral problematiku kurzu na vysoke urovni. Nemam pripominky.

David Raušer (96%)

spokojenost

Bc. Aneta Komáčková (96%)

anonym (75%)

díky těším se na další kurzy

Jan Hádek (96%)

Bez komentáře.

Radek Klepáček (100%)

Ochota poradit s individuálním problémem.

Jan Pavlas (100%)

Kurz obsahovali ruzne doporuceni, coz se muze hodit :)

Eva Bezděková (100%)

Velice kvalitní kurz, odborný přístup

Tomáš Gryžboň (100%)

Velice spokojen s celkovou kvalitou kurzu

Marek Kamiš (100%)

Příjemné jednání, odbornost, znalosti...

Petra Leskourová (100%)

Lektor byl výborný, příjemný.

Libor Sadílek (100%)

naslouchal posluchačům a přizpůsobil tempo -skvělé

Pavel Torner (100%)

OK

Lenka Krčmárová (100%)

Uživatelsky příznivý a lidský přístup.

Martin Michajlec Ing. (100%)

Jakub Zmeškal Ing. (96%)

Ing. Jan Marek (100%)

Něktré informace rozeprány příliš dopodrobna i když jejich význam je zřejmý, to by šlo zhutnit, tedy zkrátit. Ale byl jsem velmi spokojen

Ing. Roman Štěpán (83%)

Příliš se věnoval např. formátování - to jako "pokročilejší" uživatelé umíme. Ale celkově jsem spokojený, oceňuji pomoc s konkrétním problémem. Děkuji

Věra Šimečková (88%)

bez připomínek

Petr Dlugi (100%)

Naprosto vynikající výklad

Ing. Silvie Nečasová (100%)

Kurz predcil me ocekavani, dozvedela jsem se vse co jsem chtela a jeste plno velice uzitecnych informaci navic. Lektor byl velice prijemny, trpelivy, organizovany. Uz se moc tesim na Excel VBA II. Skvele ucelene informace, logicka struktura a posloupnost probirane latky. Naprosta spokojenost. Kurz byl obrovskym prinosem. Latku kterou jsme probrali za 3 dny bych se sama ucila mnoho mesicu.

anonym (88%)

Velmi vysoká úroveň odbornosti a schopnosti vysvětlovat složitou problematiku

Matěj Novák, Bc. (100%)

Velmi profesionální přístup. Kurz vřele doporučuji.

Ing. Viktor Višňovský (100%)

Bylo by vhodné přidat pár příkladů pro samostatnou činnost studentů v průběhu hodiny aby se získané informace lépe zapamatovali. Jinak výborně předané informace.

Martin Brhel (100%)

Pan Ing. Maláč má mnoho zkušeností - předání informací svým studentům je logické a srozumitelné.

Ing. Mgr. Jana Němečková (96%)

Děkuji za kvalitní přehled dané problematiky a vhled do VBA pro osobu začátečníka.

Michala Richtárová (100%)

odborne predane znalosti lektorem, lektor byl prijemny.

Martin Metzner (96%)

Výborné, bohužel bylo málo času na další zajímavé funkce a možnosti

Markéta Koždoňová (100%)

Výborný výklad, příjemné vystupování, detailní vysvětlení

Ing. Lukáš Horský (75%)

Děkuji za dnešní kurz, bylo to velmi poučné.

Ing. Lucie Michalová (100%)

Příjemné a vstřícné vystupování lektora.

Ing. Iva Dolejšová (100%)

Děkuji, výborné školení.

Dušan Zošiak (88%)

Urcite mozem odprucit, velmi dobre znalosti spojene so schopnsotou prednasat a zaujat.

Ludvík Prášil (100%)

Ivana Fritzová (100%)

výborná příprava, logická posloupnost školení

Hana Helekalová (100%)

Pan Maláč je výborný lektor, moc nám pomohl, je velmi ochotný, drží ideální tempo výuky a předal v krátkém čase spoustu znalostí. Celý kurz hodnotím velice pozitivně!

Monika Kokrdová (100%)

Kurz se mi moc libil, mela jsem strach, ze nebudu treba stacit nebo ze neudrzim cely den stoprocentni pozornost, ale nic z toho se nenastalo, kurz byl opravdu super.

Tomáš Dvořák (96%)

Diky moc za ukazky... a reseni problemu

Filip Krása (100%)

Dobré praktické ukázky při kurzu

Pavel Papež (100%)

příjemné vystupování, ochota

Ing. Martin Čepička (100%)

Plně splnilo očekávání a odnáším si z kurzu cenné informace.

Tomáš Kusák (96%)

Jeden z nejlepších lektorů

Karolina Surma (92%)

Velmi ok.

Ing. Miloš Dočkal (96%)

Super.

Jindra Talášková (100%)

Bez připomínek.

Jana Vávrová (96%)

Šárka Vašíková (96%)

Oceňuji jasné, logické, srozumitelní předání informací.

Richard Veselý (100%)

Vyšel nám maximálně vstříc.

Markéta Zukalová (75%)

zjistila jsem spoustu nových možností práce s power pointem, kurz splnil svůj účel

Pavel Skácel (100%)

Maximální spokojenost.

Hana Musilová (92%)

Vysvětleno velmi dobře.

Hana Kinclová (100%)

Předčilo moje očekávání v tom, že jsme se dozvěděli nejzákladnější funkce. Moc mi to pomohlo, skvělé.

Hana Tesařová (100%)

Výborné, bez problémů.

Ing. Stanislav Lukáč (92%)

Veľmi vysoký profesionálny prístup k účastníkom kurzu.

Lukáš Zahradík (96%)

Celkově jsem byl naprosto spokojen a lektor byl příjemný a pohodový.

Renata Kunertová (100%)

žádné

Alena Lazorová (100%)

Lektor vedl hodiny velmi zajímavě, byla jsem spokojena.

Marcel Matula (100%)

Perfektní znalosti.

Lucie Venzhoferová (92%)

Výborně předané znalosti.

Ing. Marek Kumprecht (100%)

Výborné

Ing. Petr Tománek (100%)

Super.

Ing. Radka Sciskalová (75%)

Mgr. Ljubomir Džingozov (100%)

Školení bylo perfektně strukturované, lektor byl skutečný odborník. Školení vysoce předčilo obdobné školení od jiné firmy, které jsem již absolvoval.

Ing. Věra Sekerová (96%)

Strukturované, použitelné, spokojenost. Jen bych doporučila dodržování časů pauz, přestávek atp., pak by možná nebyl časový skluz.

Ing. Ivana Janáčková (96%)

Začátek každé lekce trochu moc zdlouhavý, ale pak se to rozjelo a bylo to super!!! Moc se mi líbilo, jak nám ukazoval praktické "vychytávky" napříč excelem, když na něco narazil...

Ing. Petr Sedláček (88%)

Díky

Lenka Kolbábková (100%)

Srozumitelný výklad

Filip Chaloupka (100%)

Poutavý přednes, možnost použití na reálných příkladech,

P. Rychterová (88%)

Výborný lektor!

L. Taneček (96%)

výborný lektor

Mgr. Lukáš Koubek (100%)

profesionál, zkušený lektor

Josef Hruška (75%)

bez komentáře

Jaroslav Balabán (83%)

Velmi dobré školení.

Jiří Bohdan (83%)

příjemný, vstřícný

Rostislav Beneš (100%)

Šikovný chlapec

anonym (71%)

Dobrý. Umí vysvětlit i odpovědět na dotazy.

Tereza Havířová (100%)

Velmi dobře organizovaný, poutavý výklad. Vyjadřování absolutně srozumitelné a na vysoké úrovni.

Ing. Lenka Hradilová (79%)

Díky, seminář splnil moje očekávání, ale příliš dlouho jsme rozebírali kontingenční tabulky.

Václav Šik (100%)

Vladimíra Konstanzová (100%)

Děkuji, naprostá spokojenost.

František Kozák (100%)

Není co dodat.

Martin Najman (100%)

naprosto dokonalý přístup

Martin Pavešic (100%)

výborný přístup,ochotný vysvětlit věci kterým jsem nerozuměl,

Tomáš Turek (100%)

Super přístup :). Komunikace a vysvětlení problému.

Ing. Mgr. Klára Ivanová (100%)

Velice dobrý lektor, umí zaujmout posluchače.

Andrea Skácelová (100%)

Super přístup,super znalosti,kurz se mi velmi líbil

Ing. Hana Skoupá (100%)

Školení bylo opravdu po všech stránkách bezvadné. Děkuji

Eva Wojtowiczová (100%)

Pan lektor má velmi příjemné vystupování, ochotný a trpělivý, profesionální přístup.

Miroslav Svoboda (100%)

super

Jana Defeldová (75%)

poutavý projev, příjemné vystupování

anonym (92%)

Lektor byl vynikající, veškeré poznatky dokáže velmi dobře vysvětlit, vystupování je na dobré úrovni, vysvětluje souvisle, logicky.

Jiří Morávek (100%)

děkuji, přednášel jste výborně, srozumitelně a je velkým přínosem

Iveta Vojáčková (100%)

Vše vysvětluje dobře a zapamatovatelně, některé věci možná až zbytečně pomalu.

Ladislav Krátký (88%)

s lektorem jsem byl velmi spokojen - nemám co dodat

Ing. Jiří Friedberg (100%)

Srozumitelné vysvětlování, výborná trpělivost.

Zbyněk Zelníček (100%)

naprostá spokojenost

Ing. Martin Štourač (92%)

Výborné vysvětlovací schopnosti

Monika Valičová (96%)

Příjemné vystupování, přesné, postupné lehce pochopitelné vysvětlování.

Jana Chapčáková (79%)

výklad lektora byl plynulý, pochopitelný

Jan Bábek (75%)

ochotný, slušný projev

Radoslav Turský (96%)

Robert Pospíchal (92%)

Odborník, lektor, umí vysvětlit, ukázat co je potřeba

Štěpán Bělka (96%)

nemám připomínek - vynikající

Vít Tauchman (100%)

dobré příklady, perfektní vysvětlení

ing. Vladimír Kokeš (100%)

Perfektní

Libor Mutínský (100%)

profesionální a přitom lidský přístup

Ing. Robert Brod (100%)

Srozumitelně a názorně vysvětluje postupy, kontroluje pochopení látky kontrolou práce účastníků. Děkuji

Ing. Michal Kutálek (63%)

Příjemné vystupování, dokázal zaujmout

Bc. Marek Bohunský (100%)

velice srozumitelný a příjemný přednes, profesionální přístup

Ing. Michaela Ryzá (96%)

Byla jsem velice spokojena, naučila jsem se hodně funkcí pro svoji práci a doufám, že je brzy využiju. Líbil se mi přístup lektora, který zopakoval i základní věci, které mohou být jasné, ale můžeme se k nim dostat třeba i jiným rychlejším a snadnějším způsobem.

Adam Havlena (100%)

S kurzem jsem maximálně spokojený. Děkuji.

Silvie Doležalová (100%)

Představení problematiky bylo jasné a srozumitelné, v případě potřeby vysvětlil, bez výhrad

Jarmila Kobzová (100%)

Perfektně připraveno, jasné srozumitelné

Veronika Ryšková (100%)

Výborný, zkušený.

Ing. Ladislav Hloušek (100%)

ve vsem velmi spokojeny

Ing. Petr Kamenský (92%)

vynikající odborník ve své problematice

Miroslav Gerhard (100%)

Super :)

anonym (88%)

Problematice rozumí, nicméně málo času hodně témat

JUDr. Jan Hradecký (100%)

lektor se mě věnoval podle mých požadavků

Daniel Palý (92%)

Musel jsem si na p. Maláče trošku zvyknout, ale jeho kurzy bych určitě navštívil znovu...

Lucie Khauerová, Ing. (96%)

Velmi příjemné vystupování a přednes, vše dobře pochopitelné

Bc. Michal Mrkvica (96%)

Zajímavé, praktické příklady, posluchače dokáže zaujmout.

Ing. Lenka Slaná (100%)

oceňuji srozumitelnost

Ing. Jiří Ovsík (100%)

skvělý a koncepční přístup k výuce moc oceňuji posloupnost a logiku výuky Ing. Malač je velmi dobrý školitel.

Vladimír Uher (96%)

velmi dobré a zajímavé podání

MUDr. Ing. Mgr. Karel Kameník (96%)

výborný přístup, vysvětleno polopaticky, ideální pro pochopení... nejlepší je právě zvolání: "hej ty buňko, naval hodnotu" (myšleno naprosto vážně...) děkuji moc :)

Ing. MgA. Barbora Podhrázská (88%)

Mluví jasně, logicky, česky a ne jen "ajťácky". Plně chápu, co vysvětloval a školení bylo přesně zaměřeno na to, co jsme chtěli.

Zorin Ilya (100%)

Dekuji

David Hloušek (100%)

Super

Eva Šobáňová, Ing. (88%)

Velice systematicky přednes, žádné odbíhání od tématu, věcné a efektivní, oceňuji. Schopnost zodpovídat dotazy skvělá.

David Hloušek (100%)

Byl jsem moc spokojený

Ján Malega, Bc. (96%)

Kurz bol príjemný, možno by som doporučil pripraviť nejaké papierové podklady s obsahom o ktorom sa rozpráva (niečo v zmysle prezentácie). ale každopádně to bolo fajn:) + viem, že základy sú důležité, ale možno by som skrátil podrobné vysvetľovanie na začiatku a pridal viac zaujímavostí na konci, čo bolo napr. pre mňa veľmi prínosné. Ďakujem

Ing. Simona Ondrová (75%)

Je vidět, že ho excel doslova baví, a snaží se to tak i předat ostatním. Aby ostatní nepřistupovali ke vzorcům jako k něčemu těžkému, k něčemu, co je složité vytvořit.

Jarmila Mouková (100%)

Pan Ing. Maláč byl vynikající, velmi profesionální. Seminář byl veden zajímavou formou - ne nudnou. Děkuji za všechny informace.

Ing. Radek Šlezinger (96%)

Bylo zde vidět, že i přísloví "kdo umí ten umí, kdo neumí, ten učí" není vždy pravdivé, opravdu profesionální a dokonce i takto na první pohled nezáživné téma lze podat velmi záživnou formou.

Ing. Tomáš Liška (88%)

Perfektní

Ing. Martin Čepička (100%)

Naprostá spokojenost, lektor věděl o čem mluví. Příklady použitelné do praxe. Děkuji

Michal Nešpor (100%)

Velmi jsem ocenil lektorovi znalosti a schopnost je predat dal ve velmi zaujimavem podani.

anonym (79%)

Bez problémů.

Mgr. Veronika Křivánková (100%)

lektor Sylvie Gottwaldová je výborný. Kdybych nebyla zprvuzáčátečník, zkoušek ECDL se po absolvování kurzu vůbec nebojím.

Ing. Romana Jedličková (88%)

anonym (100%)

Energická, příjemná slečna.

Jana Adámková (96%)

ochotna pomoci a vysvětlit

anonym (92%)

Odborník na svém místě. Můžu jen vřele doporučit.

Martina Dubová, Ing. (100%)

Velmi srozumitelný a záživný výklad

Michal Nývlt, Mgr. (88%)

byly videt nesporne znalosti, na muj vkus mozna trochu moc zameren na detail, ale jinak super...

Pavel Skácel (100%)

profesionální přístup - rychle reakce na spec. požadavky

Pavla Červenková (100%)

jsem spokojena

Tomáš Králík (100%)

Bez výhrad, vše proběhlo profesionálně.

Michal Ondrovič (100%)

Lucie Leao (96%)

Celkově se mi školení moc líbilo.

Michal Mašek (100%)

Ing. Radim Loub (100%)

Chtěl bych vyzdvihnout nadstandardní přístup lektora k řešení konkrétních problémů při zavádění SQL database do praxe.

Radim Spáčil (96%)

Velice děkuji za tento kurz :-)

Ing. Larissa Smogleyová (100%)

Výborné vysvětlení základních principů.

Lucie Hodžíć (100%)

Vše dobře vysvětlil i otázky mimo výukovou osu.

MUDr. Pavel Pernička (100%)

spokojený jsem moc a děkuji

Jiří Pokorný (100%)

děkuju

Hana Šimková (100%)

Lektor má vynikající schopnost předat posluchačům i náročnou problematiku a vysvětlit ji pro posluchače v uchopitelné formě. Ochotně pomáhal s potížemi a odpovídal na otázky. Byla jsem velmi spokojena.

Michaela Puškášová, DiS. (75%)

Chtěla bych velmi pochválit kurzy pod vedením pana Čermáka. Kurz plně přizpůsobil našemu tempu a znalostem.

Konstantin Ryba, Bc. (92%)

Ing. Luboš Maláč- zkušený a ochotný poradit.

Kristýna Pokorná (100%)

Tabulku s kterou jsme pracovali, bych vytvořila z nějakého seznamu nebo přehledu dat. Ne na tvrdo v makru. Jinak super.

Petra Manychová, Ing. (96%)

Nejvíce oceňuji propracovaný koncept kurzu a systematičnost výkladu a evidentní velkou zkušenost a znalosti přednášeného tématu.

Oldřich Bednář, Ing. (100%)

Pan lektor Maláč umí výborně, logicky a jasně popsat a vysvětlit předváděné postupy.

Michal Michalec (100%)

perfektní

Petr Holec, Ing. (96%)

jasný a srozumitelný výklad, bohaté zkušenosti a vědomosti

Pořízek Lukáš (100%)

Velká pochvala, příjemný, umí vysvětlit, dokáže odpovědět na případné dotazy

Zbořil Zdeněk (100%)

profesionální přístup , vysoké znalosti,

Jánošová Radomíra (100%)

Velmi trpělivý, klidný, výklad srozumitelný

Mócová Ingrid (100%)

bez výhrad

Sztwioroková Petra (100%)

Vše v pořádku

Ing. Solčanská Iveta, MBA (100%)

Kurz bol pre mna nesmierne prínosný, doplnila a preopakovala som si znalosti z predoslzch kurzov ako aj sa naucila nové poznatky Olap atd, aj ked s týmito databázama momentálne nepracujem. kazdopádne som maximálne spokojná s p. lektorom a s Vašími kurzami. Dakujem, Solcanska

Michalec Michal (100%)

Na jedničku naprostá spokojenost, příjemný, milý a vysvětluje chápavým způsobem, zasloužil by pořádné finanční ohodnocení.

Karel Romrer (100%)

Naprosto skvělý lektor, po předcházející prohýřene noci jsem neusnul a navíc jsem si spoustu zapamatoval !

Miroslav Málek (92%)

Příjemné vystupování , perfektní znalosti a osobní přístup k psluchačům

Barbora Kolaříková (100%)

Jsem spokojena s lektorem

Mgr. Rezková Jana (88%)

Pan lektor byl velice snazivy predat co nejvic informaci pro praxi a srozumitelnou formou. Dekuji

Ing. Berger Petr (79%)

snažit se o větší interakci kladením otázek vedoucí k udržení větší pozornosti a ověření znalostí posluchačů

RNDr. Baumann Martin (88%)

vynikající, za poslední dobu nejlepší

Ing. Jahnová Lucie (88%)

Lektor byl příjemný a zvládal bez problémů udržet pozornost

Hana Karásková (100%)

Příjemný pán, ví, o čem mluví. Odpovídá ochotně na dotazy.

Ing. Hana Ratajská (96%)

Lektor 2. výukového dne měl pro mne systematičtější výklad - praktický

Irena Machalová (79%)

Složitost a hloubka mohla být vyšší, problém je , že úroveň posluchačů byla rozdílná, ale lektor se s tím popasoval velmi dobře. Hodnocení úrovně posluchačů by mohla být před zařazením do kurzu.

Pavla Musilová (92%)

hodina se mi libila, nebyla nudná

Petra Franková (96%)

zasloužil by metál

Jarmila Lazarová (100%)

Maximální spokojenost

Pavel Feik (100%)

Velmi příjemné vystupování!

Vogel Jaroslav (100%)

oceňuji velmi profesionální přístup

Stránský Jan, Bc. (100%)

Výborná práce,líbil se mi přístup lektora i obsah kurzu.

Legnerová Jana (100%)

super :-) Děkuji

Caha Vojtěch (88%)

Odborník

Zobrazit všechna hodnocení

Vzdělání

 • Vysoké učení technické v Brně – Fakulta strojního inženýrství
 • Microsoft Certified Trainer
 • Microsoft Certified Solutions Expert
 • Microsoft Certified Database Administrator
 • Akreditovaný Tester ECDL

Zkušenosti z praxe

 • Pedagogická praxe od roku 1999.
 • Praktické zkušenosti se správou počítačových sítí na platformě Microsoft Windows.
 • Praktické zkušenosti s nasazením a správou Microsoft Office 365.
 • Praktické zkušenosti se správou hybridního prostředí s Microsoft Exchange Serverem.
 • Vytváření a správa firemních databází.

Co lektora baví

 • Kreativní práce s nadšenými lidmi,
 • testování a zavádění nového software,
 • používání nových technologií a hardware,
 • hledání nových řešení a nových cest,
 • osobní rozvoj a vzdělávání,
 • běh, inline brusle, lyžování.

O lektorovi

Pracuji v oboru informačních a komunikačních technologií již více než 20 let a nepřestává mě fascinovat až neskutečný posun, ke kterému v tomto oboru došlo. Doslova od disket ke cloudovým službám. Mohl jsem v praxi sledovat příchod technologií jako internet, bezdrátové sítě, digitální fotografie, GPS, LCD a dotykové displeje, chytré telefony, tablety, LED diody, SSD disky, FullHD a 4K televize a mnoho dalších. Vím, že to tímto nekončí a jsem zvědavý, jaké další technologie nám budoucnost ještě přinese. Baví mě učit lidi, poznávat nové možnosti, měnit jejich návyky a pomáhat jim používat všechny tyto vymoženosti moderní doby.

odběr novinek nicom

NICOM, a. s. je autorizovaným školicím střediskem firmy Microsoft již od roku 1995. Jako jedna z mála společností v České republice disponujeme certifikací Microsoft Silver Learning Partner. Nabízíme autorizovaná školení Microsoft produktů, tzv. MOC (Microsoft Official Course). Výuka je vedena Microsoft certifikovanými trenéry (MCT) v prostředí moderních učeben. Kurzy jsou pořádány pouze u autorizovaných vzdělávacích středisek, která musí splňovat přísné směrnice stanovené společností Microsoft. Tyto směrnice určují maximální počet účastníků kurzu, odpovídající studijní materiály, technické vybavení učeben a garantují didaktickou a technickou způsobilost trenérů certifikovaných Microsoftem. A teď to řekneme jednoduše, pokud hledáte školení pro „ajťáka“, tak jste na správném místě :-)