Exchange Server

Exchange Server

Absolvujte školení Microsoft pro IT odborníky. Všechny kurzy probíhají pod vedením certifikovaných trenérů. Osvojte si na oficiálním kurzu (MOC) znalosti Exchange Serveru.

E-learning

Oficiální e-learning společnosti Microsoft – MOC On-Demand od 18 000,00 Kč

MK929
Ať už máte 15 minut nebo hodiny, můžete si krok za krokem rozvíjet svoje praktické dovednosti prostřednictvím profesionálních interaktivních školení Microsoft pro IT profesionály. On-demand jsou oficiální on-line výukové materiály, které jsou dostupné 90 dní od aktivace z jakéhokoliv zařízení. Po zakoupení materiálu jednoduše obdržíte odkaz a přístupové heslo do prostředí Skillpipe. Součástí materiálů jsou výuková videa, oficiální digitální publikace a praktická cvičení (laby) rozdělená do jednotlivých kapitol korespondujících s publikací.
detail kurzu

Exchange Server

20345-1: Správa Microsoft Exchange Serveru 2016 od 28 900,00 Kč

M20345-1
Tento pětidenní kurz se zaměřuje na správu a podporu Exchange Serveru 2016. Účastníci kurzu se naučí jak instalovat, konfigurovat a spravovat Exchange Server 2016. Kurz pokrývá témata jako správu příjemců pošty a veřejných složek, včetně provádění hromadných operací pomocí Exchange Management Shell. Dále se účastníci naučí, jak řídit připojení klienta, přenos zpráv, jak nasadit a řídit vysokou dostupnost a jak implementovat zálohování a obnovu po výpadku. Součástí kurzu je i nasazení a správa Exchange Online v Office 365.
detail kurzu

20345-2: Návrh a nasazení Microsoft Exchange Serveru 2016 od 28 900,00 Kč

M20345-2
Tento kurz poskytne zkušenějším správcům Exchange Serveru znalosti, potřebné k návrhu a zavedení prostředí Exchange Serveru 2016. Posluchači se dozví, jak navrhovat a konfigurovat pokročilé složky zavedení Exchange Serveru 2016, jako je odolnost sídel, soulad s bezpečnostními zásadami, archivace a vyhledávání. Navíc se účastníci dozvědí o koexistenci více Exchange organizací, či s Exchange Online a o migracích z předchozích verzí Exchange Serveru. Školení poskytne návody, tipy a úvahy, které absolventům pomohou optimalizovat zavedení Exchange Serveru 2016.
detail kurzu

20341: Nasazení a správa Microsoft Exchange Server 2013 (Core Solutions of Microsoft Exchange Server 2013) od 26 900,00 Kč

M20341
V tomto kurzu se účastníci naučí jak plánovat, nasadit, spravovat a zabezpečit Microsoft Exchange Server 2013.  Naučíte se konfigurovat a řešit potíže v systému Microsoft Exchange Server 2013.
detail kurzu

20342: Microsoft Exchange Server 2013 – pokročilá řešení od 26 900,00 Kč

MS550
V tomto kurzu se studenti naučí konfigurovat a spravovat prostředí pro zasílání zpráv Microsoft Exchange Serveru 2013. Tento kurz vás seznámí s postupy, osvědčenými metodami, a plánováním, které vám pomohou optimalizovat nasazení serveru Exchange. Získáte znalosti a dovednosti potřebné k plánování a zavádění serveru Exchange a jeho infrastruktury, včetně plánování Unified Messaging, odolnosti sídel, virtualizace, zabezpečení a spolupráce s online službami.
detail kurzu

10135: Microsoft Exchange Server 2010 – Konfigurace, správa a řešení problémů od 25 900,00 Kč

MS630
Tento dokonale sestavený kurz Exchange Serveru Vám přináší naprosto zásadní a komplexní znalosti, které každý administrátor poštovního serveru prostě musí mít. Během školení se dozvíte vše potřebné pro správu messagingového prostředí, včetně vodítek, nejlepších postupů a rad pro zavedení systému zpráv. Role Exchange Serveru Nové verze tohoto serveru staví na modularitě a flexibilitě rolí. Pro správné zavedení systému je porozumnění aspektům rozdílných rolí velmi důležité. Věděli jste například, že Exchange 2010 využívá roli Client Access Serveru pro komunikaci se všemi typy klientů, včetně MAPI? Zabezpečení a spolehlivost Kurz na rozdíl od minulých verzí opravdu shrnuje vše potřebné. Budeme si povídat nejen o novinkách v oblasti dostupnosti (DAGy), ale samozřejmě i o zálohování  a zajištění dostupnosti nemailboxových serverů. S bezpečností se setkáme v mnoha rovinách. Ať už při přidělování rolí správcům a uživatelům systému, nebo správném zabezpečení transportu zpráv, či ovládání toku zpráv pomocí pravidel. Přechod ze starších verzí V kurzu je samostatnou částí pamatováno i na problematiku přechodu organizace z verze 2003, nebo 2007 na aktuální verzi. Dozvíte se vše potřebné pro hladký převod vaší firmy na nejnovější systém
detail kurzu
odběr novinek nicom

NICOM, a. s. je autorizovaným školicím střediskem firmy Microsoft již od roku 1995. Jako jedna z mála společností v České republice disponujeme certifikací Microsoft Silver Learning Partner. Nabízíme autorizovaná školení Microsoft produktů, tzv. MOC (Microsoft Official Course). Výuka je vedena Microsoft certifikovanými trenéry (MCT) v prostředí moderních učeben. Kurzy jsou pořádány pouze u autorizovaných vzdělávacích středisek, která musí splňovat přísné směrnice stanovené společností Microsoft. Tyto směrnice určují maximální počet účastníků kurzu, odpovídající studijní materiály, technické vybavení učeben a garantují didaktickou a technickou způsobilost trenérů certifikovaných Microsoftem. A teď to řekneme jednoduše, pokud hledáte školení pro „ajťáka“, tak jste na správném místě :-)