Potřebujete kurz uhradit nyní,

ale nevíte v kterém termínu budete moci kurz absolvovat?

 

Máte zrovna volné finance a chcete absolvovat kurz, jen zrovna nevíte v jakém termínu? Pořiďte si dárkový poukaz s platností půl roku a vyberte si termín, až se Vám to bude hodit!

 

Jaký je postup při objednávání?

  • Zvolte si vhodný kurz (rádi Vám poradíme a doporučíme)
  • Dárkový poukaz objednáte jednoduše po kliknutí na tlačítko: OBJEDNAT JAKO DÁRKOVÝ POUKAZ, které je u každého kurzu pod hlavním obrázkem.
  • Faktura Vám bude zaslána emailem
  • Platbu lze uskutečnit bankovním převodem nebo v hotovosti na našich pobočkách (Praha 8,  Brno nebo Ostrava
  • Poukaz Vám zašleme ihned po uhrazení faktury na uvedenou adresu.
  • Nejlepší na tom je, že získáte body do BONUSOVÉHO SYSTÉMU a pořídíte další dárek :-)

 

Dárkový poukaz Vám vystavíme na zvolený termín, či s půlroční platností, aby si obdarovaný zvolil termín, který mu bude vyhovovat.

Máte dotazy? Kontaktujte nás na: marketing@itnicom.cz

 

 

Fotogalerie

Dárkový poukaz NICOM

Dárkový poukaz NICOM


odběr novinek nicom

NICOM, a. s. je autorizovaným školicím střediskem firmy Microsoft již od roku 1995. Jako jedna z mála společností v České republice disponujeme certifikací Microsoft Silver Learning Partner. Nabízíme autorizovaná školení Microsoft produktů, tzv. MOC (Microsoft Official Course). Výuka je vedena Microsoft certifikovanými trenéry (MCT) v prostředí moderních učeben. Kurzy jsou pořádány pouze u autorizovaných vzdělávacích středisek, která musí splňovat přísné směrnice stanovené společností Microsoft. Tyto směrnice určují maximální počet účastníků kurzu, odpovídající studijní materiály, technické vybavení učeben a garantují didaktickou a technickou způsobilost trenérů certifikovaných Microsoftem. A teď to řekneme jednoduše, pokud hledáte školení pro „ajťáka“, tak jste na správném místě :-)